Biotechnologické služby

PlazmidyPlazmidy

Amplifikace a izolace plazmidů >> DetailySkrýt

V rámci molekulárních služeb provádíme transformaci plazmidu dodaného zákazníkem do bakterií Escherichia coli, jeho namnožení v bakteriální kultuře a následnou izolaci. Hotové plazmidy dodáváme ve formátech midiprep a maxiprep.

Přejít na stránku služby >>

 

Práce s buněčnými liniemiPráce s buněčnými liniemi

Detekce mykoplazmat >> DetailySkrýt

Přítomnost mykoplazmat v buněčných liniích může významně ovlivnit výsledky prováděných experimentů. Provádíme testování eukaryotních buněčných linií na přítomnost všech druhů mykoplazmat z kultivačního média ve velmi krátkém čase.

Přejít na stránku služby >>

Autentizace buněčných linií >> DetailySkrýt

V rámci našich biotechnologických služeb provádíme autentizace buněčných linií. Autentizace buněčných linií slouží k odhalení jejich případné záměny či cross-kontaminace, které jsou závažným problémem současného biomedicínského výzkumu.

Přejít na stránku služby >>

 

Rekombinantní proteinyRekombinantní proteiny

Rekombinantní proteiny na zakázku >> DetailySkrýt

Zajistíme kompletní vývoj eukaryotních expresních systémů pro stabilní produkci libovolných rekombinantních peptidů a proteinů. Službu provádíme na základě smluvní nebo projektové spolupráce..

Přejít na stránku služby >>

Recombinant human SHBG >> DetailySkrýt

Recombinant human SHBG (Sex Hormone-Binding Globulin) - rhSHBG - is a full-length protein produced in mammalian cells. The protein is manufactured in two variants: high purity rhSHBG and standard rhSHBG..

Přejít na stránku produktu >>

Recombinant human COMP >> DetailySkrýt

Recombinant human COMP (Cartilage Oligomeric Matrix Protein) - rhCOMP - is a full-length protein produced in mammalian cells. The protein is designated to be used as a protein standard in immunoanalytical assays.

Přejít na stránku produktu >>

Recombinant human HMGB >> DetailySkrýt

Recombinant human HMGB1 (High mobility group protein B1) - is a full-length protein produced in E.coli, K.lactis and CHO cells. The protein is designated to be used as a protein standard in immunoanalytical assays.

Přejít na stránku produktu >>