gb GENETIC Human DNA

gb GENETIC human DNAKit slouží k detekci a kvantifikaci lidské genomové DNA. Stanovení je založeno na kvantitativní real-time PCR s použitím fluorescenčně značené sondy. Kit je určen pro výzkumné účely (research use only). Součástí kitu je pozitivní a negativní kontrola.

 

ProduktKatalogové čísloCena bez DPH
gb GENETIC Human DNA3142na dotaz

1 balení obsahuje reagencie pro 100 PCR reakcí o objemu 25 µl.

 

Objednávka a dodání

Pro objednání či dotaz na cenu produktu využijte zákaznický portál Generi Biotech. Soupravy odesíláme českou poštou nebo zásilkovou přepravní službou do 5 pracovních dnů od obdržení objednávky.

Další informace či asistenci při vytvoření přístupu do portálu získáte na telefonním čísle +420 495 056 253, dále se na nás můžete obrátit prostřednictvím emailové adresy .

 

Parametry produktu

  • kit je určen pro výzkumné účely (research use only)
  • assay je ve formě ready-to-use, stačí již přidat pouze vzorek DNA
  • součástí kitu je pozitivní a negativní kontrola
  • detekce lidské gDNA (gen POLR2A) probíhá v kanálu FAM
  • součástí assaye je vnitřní kontrola, která je detekována v kanálu HEX

 

Klinické souvislosti

Kvantifikace lidské DNA je důležitou součástí především forenzních analýz, lze ji však využít u všech analýz lidské DNA. Je důležitým krokem před samotnou analýzou vzorku, kdy je třeba zjistit, zda je v izolátu vzorku přítomna lidská DNA, případně v jakém množství.

Gen POLR2A kóduje velkou podjednotku RNA polymerázy II – enzymu zodpovědného za syntézu mediátorové RNA (nebo též messenger RNA, mRNA) u eukaryot. Tento gen je lokalizován na krátkém raménku chromozomu 17 v pozici 13.1.

Human DNA real-time PCR kit slouží k detekci specifického úseku genu POLR2A v lidské genomové DNA. Kit je určen k použití pro výzkumné účely (research use only).