GENERI BIOTECH – pracovní příležitosti

Pracovník výroby rekombinantních proteinů

Typ práce: hlavní pracovní poměr

Náplň práce:

  • vedení projektů a zajištění chodu laboratoře
  • práce s prokaryotickými i eukaryotickými buněčnými kulturami
  • molekulární klonování, příprava plazmidů, PCR
  • výroba proteinů a jejich detekce
  • vedení zakázek

Pracovní předpoklady:

  • dokončené vzdělání VŠ – minimálně Mgr, nejlépe biologického či chemického zaměření
  • praxe min. 3 roky
  • znalost AJ slovem i písmem
  • práce s PC na velmi dobré uživatelské úrovni
  • zkušenosti s prací s buněčnými kulturami
  • zkušenosti v oblasti produkce a purifikace proteinů
  • schopnost samostatné a tvůrčí práce, vedení projektů
  • řízení podřízených a vedení laboratoře

Žádosti s životopisem a průvodním dopisem zasílejte na e-mailovou adresu . V předmětu žádosti uveďte PROT.

Laborant/ka

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • zkušenosti s prací v molekulárně-biologické či mikrobiologické laboratoři výhodou
  • aktivní myšlení při práci
  • samostatnost
  • základní komunikační znalost AJ
  • ovládání na PC (MS Word, MS Excel)

Nabízíme:

  • zázemí české společnosti s dlouholetou tradicí
  • přátelské pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc

Žádosti s životopisem a s popisem praxe zasílejte na e-mailovou adresu .

Pracovník pro laboratorní výrobu oligonukleotidů

Náplň práce

  • laboratorní a administrativní činnost ve výrobě oligonukleotidů - syntéza a následné laboratorní zpracování oligonukleotidů
  • kompletace hotových objednávek a součinnost při jejich administrativním zpracování

Pracovní předpoklady

  • VŠ nebo SŠ chemického nebo biologického zaměření
  • aktivní přístup k práci v týmu
  • dobrá organizace vlastní práce
  • spolehlivost a přesnost
  • znalost anglického jazyka (alespoň pasivní)
  • praxe v oboru vítána

Nabízíme:

Žádosti s životopisem a s popisem praxe zasílejte na e-mailovou adresu: . V žádosti uvádějte předmět OLIGO.