IVD kity pro mikrobiologiiIVD kity pro mikrobiologii

gb MICRO Aspergillus >> DetailySkrýt

Kit je založen na real-time PCR detekci a kvantifikaci patogenní DNA nejčastěji se vyskytujících druhů rodu AspergillusA. fumigatus, A. flavus, A. niger a A. terreus. Tento kit je určen pro klinickou in vitro diagnostiku.

Přejít na stránku produktu >>

gb MICRO Aspergillus fumigatus >> DetailySkrýt

Kit je založen na real-time PCR detekci a kvantifikaci fungální DNA druhu Aspergillus fumigatus. Tento kit je určen pro klinickou in vitro diagnostiku a obsahuje všechny potřebné komponenty pro provedení stanovení.

Přejít na stránku produktu >>

gb MICRO Herpes simplex virus 1 >> DetailySkrýt

Kit je založen na real-time PCR detekci a kvantifikaci DNA viru Herpes simplex 1. Tento kit je určen pro klinickou in vitro diagnostiku a obsahuje všechny potřebné komponenty pro provedení stanovení.

Přejít na stránku produktu >>

gb MICRO Herpes simplex virus 2 >> DetailySkrýt

Kit je založen na real-time PCR detekci a kvantifikaci DNA viru Herpes simplex 2. Tento kit je určen pro klinickou in vitro diagnostiku a obsahuje všechny potřebné komponenty pro provedení stanovení.

Přejít na stránku produktu >>

gb MICRO Mycobacterium tuberculosis >> DetailySkrýt

Kit je založen na real-time PCR detekci a kvantifikaci DNA bakterií Mycobacterium tuberculosis complex. Tento kit je určen pro klinickou in vitro diagnostiku a obsahuje všechny potřebné komponenty pro provedení stanovení.

Přejít na stránku produktu >>

gb MICRO Biothreat agents >> DetailySkrýt

Kity této skupiny umožňují real-time PCR detekci a kvantifikaci DNA vysoce rizikových patogenů. Kity jsou určeny pouze pro výzkumné účely (RUO) a obsahují všechny potřebné komponenty pro provedení stanovení.

Přejít na stránku produktu >>