|
GE microarraysTechnologie Gene Expression (GE) microarrays je vhodná pro rozsáhlý (celogenomový) screening rozdílu v genové expresi mRNA mezi určitými typy vzorků. Tato technika je využívaná zejména v oblasti protinádorového výzkumu.
Dodací podmínky:
Zákazník obdrží:
Výsledky odesíláme buď e-mailem nebo poštou na DVD. Dodací lhůta závisí na individuálním designu experimentu.
Real-time PCR servis: Na základě našich dlouhodobých zkušeností s kvantifikací genové exprese prostřednictvím real-time qPCR, poskytujeme validaci dat naměřených pomocí DNA čipů prostřednictvím real-time PCR - viz také.
Požadavky na vzorek RNA od zákazníka:
V rámci každé objednávky provádíme kontrolu kvality a integrity zaslané RNA. Pokud bude kvalita RNA nedostačující, zákazník bude upozorněn na možná rizika při zpracování microarrays, popř. požádán o zaslání nové RNA.
Dle potřeby provedeme izolaci RNA sami. V takovém případě stačí zaslat vzorky příslušných tkání na suchém ledu na adresu GENERI BIOTECH s.r.o., Machkova 587, 500 11, Hradec Králové.
Způsob objednáníV případě zájmu kontaktujte: Antonín Libra tel.: +420 495 056 151 |