Sondy GEMINITM

Gemini sondySondy GEMINITM představují nový typ real-time PCR sond vyvinutý v rámci výzkumného programu GENERI BIOTECH. Technologie GEMINI je založena na umístění interních quencherů do sekvence sondy. Výsledkem je silnější zhášení a nižší background signál..

 

HPLC2 purifikace - umocnili jsme kvalitu a zachovali cenu >>

Přečtěte si podrobně o nové technologii GEMINI™ >>

 

Ceník

značení 5 nmol10 nmol
GEMINITM FAM na dotazna dotaz
GEMINITM HEX na dotazna dotaz

Konkrétní ceny sond zjistíte pomocí oligokalkulátoru po přihlášení v zákaznickém portálu.

V případě objednání většího počtu sond se stejným fluoroforem ve scale 5 nmol a10 nmol poskytujeme množstevní slevu v podobě 2 slevových pásem:

  • Slevové pásmo GEMINI TM FAM 3+ pro 3 a více sond
  • Slevové pásmo GEMINI TM HEX 3+ pro 3 a více sond

 

Objednávka a dodání

Sondy objednávejte prostřednictvím webového objednávkového formuláře. Po odeslání objednávky se prosím přesvědčte, že vám od nás došel potvrzující e-mail.

Dodací lhůty >>

 

Real-time PCR sondy GEMINITM

Sondy nového uspořádání s fluoroforem na 5' konci a zhášečem uvnitř sekvence mají velmi nízké fluorescenční pozadí. V porovnání s běžným uspořádáním, kde fluorofor i zhášeč jsou na opačných koncích, lze s nimi v real-time PCR dosáhnout výrazně lepších výsledků.

Jsou obzvlášť vhodné pro AT-bohaté sekvence. Nízká teplota tání těchto sekvencí vyžaduje delší sekvenci sondy (často až 30 bp). Pokud jsou tyto sekvence značeny zhášečem a fluoroforem na opačných koncích, vykazují sondy vysoké fluorescenční pozadí a nízký poměr mezi konečnou a počáteční fluorescencí v průběhu amplifikace.

Zhášeč lze umístit kdekoliv v sekvenci sondy. Optimálních výsledků bude dosaženo, pokud bude umístěn v oblasti 8-15 nukleotidů od 5' konce značeného FAM.

 

Obr. 1: Sonda GEMINITM má mnohem nižší fluorescenční pozadí než běžná sonda

Sondy Gemini obr. 1

 

Obr. 2: Sonda GEMINITM překračuje threshold v nižších cyklech než běžná sonda

Gemini Sondy obr. 2