Testovací laboratoř

Anonymní testy otcovstvíAnonymní testy otcovství

P-TEST >>DetailySkrýt

Anonymní DNA test otcovství v GENERI BIOTECH určený pro veřejnost. Testování je prováděno s vysokou pravděpodobností vyšší než 99,99%. Zakupte si soupravu P-TEST, která obsahuje odběrové pomůcky a odeberte si vzorky pohodlně doma.

Přejít na web p-test.cz >>

 

Znalecké testy otcovstvíZnalecké testy otcovství

Akreditovaná zkouška otcovství >>DetailySkrýt

Akreditovaná zkouška otcovství je cenově výhodná varianta znaleckého testu otcovství. Výsledkem je protokol o genetickém testu otcovství s ověřenou identitou účastníků, který může být uznán soudy jako varianta znaleckého posudku.

Přejít na web otcovstvi-urceni.cz >>

Znalecký posudek pro veřejnost >>DetailySkrýt

Výstupem znaleckého testu otcovství je znalecký posudek vypracovaný znaleckým ústavem GENERI BIOTECH na základě akreditované zkoušky otcovství, která je jeho součástí a o jejíž výsledek se opírá. Znalecký test může být objednán soukromou osobou.

Přejít na web otcovstvi-urceni.cz >>

Znalecký posudek pro soudce a advokáty >>DetailySkrýt

Tento odkaz vede na stránky určené odborníkům z řad soudců a advokátů. Naleznete zde informace k zadávání soudně znaleckých posudků pro určení otcovství. Portál není přístupný laické veřejnosti.

Přejít na web otcovstvi-urceni.cz >>

 

Genetické testyGenetické testy

A-TEST >>DetailySkrýt

A-TEST je genetický test mutací, které významně zvyšují riziko výskytu tromboembolických onemocnění. Je určen zejména pro klientky, které se chystají začít užívat nebo již užívají hormonální antikoncepci.

Přejít na web a-test.cz >>

A-TEST doktor >>DetailySkrýt

Tento odkaz vede na portál učený pro lékaře, kteří zde naleznou potřebné informace o vyšetřeních. Vstup na portál není určen laické veřejnosti.

Přejít na web gyn-test.cz >>

Trombotest >>DetailySkrýt

Trombotest je genetický test mutací, které významně zvyšují riziko tromboembolických onemocnění. Je určen pro osoby obojího pohlaví, které jsou ohroženy vznikem hlubokožilních trombóz (např. rodinná predispozice, sedavé zaměstnání apod.).

Přejít na web trombotest.cz >>

 

Genealogické testyGenealogické testy

Genarium pater >>DetailySkrýt

Genarium pater je genetický test, který zjišťuje Váš prapůvod po otcovské linii a příslušnost k některému z otcovských kmenů (Slované, Keltové atd.). Vyšetření se provádí analýzou mužské DNA chromozomu Y.

Přejít na web genarium.cz >>

Genarium mater >>DetailySkrýt

Genarium mater je genetický test, který zjišťuje Váš prapůvod po mateřské linii a příslušnost k některému ze 7 mateřských klanů (Uršula, Xenie, Helena, Velda, Tara, Kateřina, Jasmína). Vyšetření se provádí analýzou mitochondriální DNA.

Přejít na web genarium.cz >>

Gemini test >>DetailySkrýt

Gemini Test je test zygozity vícerčat. Nejčastěji se provádí na dvojčatech, kdy se zjišťuje jsou-li dvojčata jednovaječná nebo dvojvaječná. Pokud každé pochází z vlastního vajíčka, jedná se o geneticky jedinečné osoby vykazující různé vlastnosti.

Přejít na stránku produktu >>