Testovací laboratoř

Anonymní testy otcovstvíAnonymní testy otcovství

P-TEST >>DetailySkrýt

Anonymní DNA test otcovství v GENERI BIOTECH určený pro veřejnost. Testování je prováděno s vysokou pravděpodobností vyšší než 99,99%. Zakupte si soupravu P-TEST, která obsahuje odběrové pomůcky a odeberte si vzorky pohodlně doma.

Přejít na web p-test.cz >>

 

Znalecké testy otcovstvíZnalecké testy otcovství

Akreditovaná zkouška otcovství >>DetailySkrýt

Akreditovaná zkouška otcovství je cenově výhodná varianta znaleckého testu otcovství. Výsledkem je protokol o genetickém testu otcovství s ověřenou identitou účastníků, který může být uznán soudy jako varianta znaleckého posudku.

Přejít na web otcovstvi-urceni.cz >>

Znalecký posudek pro veřejnost >>DetailySkrýt

Výstupem znaleckého testu otcovství je znalecký posudek vypracovaný znaleckým ústavem GENERI BIOTECH na základě akreditované zkoušky otcovství, která je jeho součástí a o jejíž výsledek se opírá. Znalecký test může být objednán soukromou osobou.

Přejít na web otcovstvi-urceni.cz >>

Znalecký posudek pro soudce a advokáty >>DetailySkrýt

Tento odkaz vede na stránky určené odborníkům z řad soudců a advokátů. Naleznete zde informace k zadávání soudně znaleckých posudků pro určení otcovství. Portál není přístupný laické veřejnosti.

Přejít na web otcovstvi-urceni.cz >>

 

Genealogické testyGenealogické testy

Genarium pater >>DetailySkrýt

Genarium pater je genetický test, který zjišťuje Váš prapůvod po otcovské linii a příslušnost k některému z otcovských kmenů (Slované, Keltové atd.). Vyšetření se provádí analýzou mužské DNA chromozomu Y.

Přejít na web genarium.cz >>

Genarium mater >>DetailySkrýt

Genarium mater je genetický test, který zjišťuje Váš prapůvod po mateřské linii a příslušnost k některému ze 7 mateřských klanů (Uršula, Xenie, Helena, Velda, Tara, Kateřina, Jasmína). Vyšetření se provádí analýzou mitochondriální DNA.

Přejít na web genarium.cz >>

Gemini test >>DetailySkrýt

Gemini Test je test zygozity vícerčat. Nejčastěji se provádí na dvojčatech, kdy se zjišťuje jsou-li dvojčata jednovaječná nebo dvojvaječná. Pokud každé pochází z vlastního vajíčka, jedná se o geneticky jedinečné osoby vykazující různé vlastnosti.

Přejít na stránku produktu >>